چرا هدیه تهرانی نامزد سیمرغ بلورین نشد؟

به گزارش مجله گرافیک، سیدجمال ساداتیان (داور جشنواره سی و نهم فجر) در مصاحبه با امیرعباس صباغ در برنامه سینمامعیار درباره دلیل نامزد نشدن هدیه تهرانی گفت: وقتی شما سه تا پنج نامزد بیشتر نمی توانید معرفی کنید، و با 8-9 نامزد خوب روبرو می شوید این اتفاقات می افتد. طبعا در این شرایط یک عده را با فاصله خیلی کمی باید کنار گذاشت.در هیات داوران اختلاف سلیقه هایی وجود داشت اما در شرایط مساوی بحث سر این بود که به بازیگرهای جدید فرصت داده بشود تا شاید این تشویق ها برای آینده شان کارساز باشد.

چرا هدیه تهرانی نامزد سیمرغ بلورین نشد؟

خانم تهرانی همینطور جلوی دوربین راه برود ابهت و عظمت دارد و کارش را بلده ولی اینکه جوانی پیدا شده و برای اولین بار چنان بازی نموده که اصلا بازیش حس نمی گردد یا یکی دوتای دیگر جوانانی بودند که استعداد هایی داشتند که اگر به آنها فرصت داده می شد حتی در حد نامزد شدن ممکن بود برای آینده شان مفید واقع بگردد.

آرای خانم پسیانی و خانم افشار برای سیمرغ برابر بود. خانم پسیانی در یدو بیشتر از سنش یک نقش بومی جنوبی را بازی نموده و رای ها در این بخش خیلی نزدیک و تصمیم گیری بسیار سخت بود. هر دو هفت رای دشتند و دلمان می خواست هر دو انتخاب بشوند و خیلی نزدیک بودند و هرکدام را حذف می کردیم خیلی اجحاف بود و بر اساس آیین نامه هم نشد به هر دو سیمرغ بدهیم

منبع: همگردی
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1590

به "چرا هدیه تهرانی نامزد سیمرغ بلورین نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا هدیه تهرانی نامزد سیمرغ بلورین نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید