پیروزی خانگی منچسترسیتی مقابل دینامو زاگرب

به گزارش مجله گرافیک، منچسترسیتی در دومین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان مقابل دینامو زاگرب با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید.

پیروزی خانگی منچسترسیتی مقابل دینامو زاگرب

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی مجله گرافیک، شاگردان پپ گواردیولا که در دیدار اول در خانه شاختار به پیروزی 3-0 رسیده بودند، در دیدار امشب برابر حریف کروات کار راحتی نداشتند اما در نهایت با گل های رحیم استرلینگ و فیل فودن به پیروزی رسیدند.

سیتی بازی را بهتر شروع کرد و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بود اما موقعیت خاصی روی دروازه دینامو ایجاد نکرد. در دقیقه 13، روی اشتباه بازیکن میهمان، سرخیو آگوئرو صاحب توپ شد اما کوشش او برای دور زدن دروازه بان دینامو ثمری نداشت و در ادامه هم برناردو سیلوا توپ را به بیرون زد.

سه دقیقه بعد بار دیگر برناردو سیلوا صاحب موقعیت شد اما این بار هم شوت راهی به چهارچوب دروازه دینامو پیدا نکرد. حملات سیتی ادامه پیدا کرد و در دقیقه 21، این بار روی پای برناردو سیلوا، گوندوگان صاحب موقعیت شد ولی او هم نتوانست قفل دروازه حریف را باز کند.

در ادامه باز هم این بازیکنان سیتی بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما حملات آنها به موقعیت ویژه ای منجر شد و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به خاتمه رسید.

نیمه دوم را دینامو زاگرب بهتر شروع کرد و در دقیقه 47، پتکوویچ صاحب یک موقعیت خوب شد اما تعلل او، این فرصت را به فرناندینیو داد تا دروازه سیتی را نجات بدهد.

در ادامه بار دیگر بازیکنان منچسترسیتی ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 58، روی ارسال مِندی، این استرلینگ بود که صاحب موقعیت شد ولی ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه دینامو پیدا نکرد.

اما کوشش بازیکنان منچسترسیتی برای زدن گل، انتها در دقیقه 66 به نتیجه رسید. روی یک حرکت تیمی عالی بود که پاس در عرض ریاض محرز مقابل دروازه به استرلینگ رسید و او هم با یک ضربه بغل پا کار را تمام کرد.

بعد از این گل هم رجحان سیتی ادامه پیدا کرد و در دقیقه 74، روی ارسال ژوائو کانسلو، آگوئرو می توانست کار را تمام کند اما ضربه سر او در اختیار دروازه بان حریف نهاده شد.

فشار حملات سیتی برای زدن گل دوم در دقایق خاتمهی شدت گرفت و این تیم چند موقعیت خوب دیگر را از دست داد تا اینکه انتها در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده، این تیم به گل دوم رسید.

روی یک حمله سریع بود که پاس استرلینگ درون محوطه جریمه به فیل فودن رسید و او هم با یک شوت محکم دروازه را باز کرد تا سیتی در این دیدار خانگی به پیروزی 2-0 برسد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 409

به "پیروزی خانگی منچسترسیتی مقابل دینامو زاگرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی خانگی منچسترسیتی مقابل دینامو زاگرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید