مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون

به گزارش مجله گرافیک، برترین نوع شاسی، استیل ضد زنگ است بعلاوه جنس آن باید مقاوم به مواد شوینده باشد و براحتی تمیز گردد و طولانی مدت تمیز بماند، جنس های زیادی برای زیر دوشی ها می توان بکار برد مانند سنگ، چوب، سرامیک که البته باید به وزن آن هم توجه گردد معمولا کابین های پرتال از جنس آکرولیک فراوری می گردد که گزینه مناسبی است.

مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون

کابین دوش به اسم یک اتاقک های شیشه ای می باشد که در سرویس های بهداشتی با دیگر اجزای سرویس قرار دارند و جهت حفظ حریم حمام از دستشویی و یا استفاده از امکانات کابین استفاده می شوند. کابین یک شیوه مدرن برای خانه های کوچکی که سرویس بهداشتی و حمام در یک فضای قرار دارند با کابین دوش می توان فضای حمام را از هم مجزا کرد.

اغلب کابین ها دارای درب ریلی یا تاشو یا جمع شونده هستند و برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند، البته امروز کابین های دوش و حمام های زیادی با کاربری های متنوع در بازار موجود هستند کسانی که تمایل به استفاده از کابین دوش دارند بر حسب احتیاج و انتظاری که از حمام خانه خود دارند از کابین دوش مناسب استفاده نمایند.

جنس کابین دوش عمدتا از شیشه های سکوریت نشکن، پلکسی گلس و یا آکرولیک است و برای حفظ حریم می توان از شیشه مات و طرحدار هم استفاده کرد و یا چنان چه از شیشه شفاف استفاده می گردد بوسیله پرده حمام این حریم را حفظ کرد. زیر دوشی هایی که برای اینکار استفاده می شوند باید دارای زیر آب با شاسی مقاوم باشد تا بتواند وزن کابین و شخص داخل آنرا تحمل کند.

منبع مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون

انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1924

به "مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: ساخت کابین دوش در تغییر دکواسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید