روش عجیب زن چینی برای تست علاقه شوهرش به خانواده!

به گزارش مجله گرافیک، روش عجیب و غیر معقول یک زن چینی برای تست میزان علاقه شوهرش به خانواده سوژه رسانه ها شد.

روش عجیب زن چینی برای تست علاقه شوهرش به خانواده!

به گزارش خبرنگار، یک زن چینی که از روشی عجیب و غیر معقول برای تست میزان علاقه شوهرش به خانواده استفاده نموده بود توسط پلیس این کشور دستگیر شد. این زن در این اقدام عجیب و برای آزمایش شوهرش وانمود نموده بود که پسر 11 ساله آنها توسط افراد ناشناس ربوده شده است. خبر ربوده شدن این پسر نوجوان زمانی در کشور چین تبدیل به خبری داغ شد که این زن مبلغ 500000 یوآن چین به عنوان پاداش برای یابنده پسرش در نظر گرفت.

این زن 33 ساله اهل شهر یوکینگ که هویتش هنوز تعیین نشده است پس از طرح این نقشه به پلیس محلی چین مراجعه مرد و از ربوده شدن پسرش اطلاع داد. پس از گذشت 5 روز این پسر نوجوان در بعد از ظهر روز سه شنبه پیدا شد. بنا به بیانیه پلیس محلی چین این زن در روز جمعه و پس از بازگشت پسرش از مدرسه او را در یک خودرو مخفی نموده بود. او پیش از انتقال پسرش به روستایی در اطراف شهر در همین خودرو برایش غذا و نوشیدنی تهیه می کرد.

با تور چین ما همراه اشید

پس از فاش شدن این نقشه این زن به پلیس گفت که شوهرش در یک شهر دیگر کار می نماید و به تازگی با یکدیگر اختلاف نظر پیدا نموده بودند. او گفت برای تست میزان علاقه شوهرش به خانواده دست به این اقدام عجیب زده است. ظاهرا روش عجیب این زن تا حدودی موفقیت آمیز بود. شوهر او در مصاحبه با یک خبرنگار داخلی در چین گفت که پس از شنیدن خبر مفقود شدن پسرش چهار روز تمام را برای پیدا کردن او جستجو می کرد و قادر به خوابیدن نبود.

لازم به ذکر است؛ مادر این نوجوان اکنون توسط پلیس بازداشت شده است و قرار است به اتهام دادن اطلاعات نادرست به عموم و به پلیس چین روانه دادگاه گردد. پلیس می گوید وقت زیادی را در جستجوی این نوجوان صرف نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 92

به "روش عجیب زن چینی برای تست علاقه شوهرش به خانواده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش عجیب زن چینی برای تست علاقه شوهرش به خانواده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید