تدارک مراکز استانی صداوسیما برای 14 و 15 خرداد، 5 هزار دقیقه برنامه تولید شد

به گزارش مجله گرافیک، صدا و سیمای مراکز استان ها ویژه برنامه های مختلفی را به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) تدارک دیده و طی روزهای آینده در کنداکتور پخش می گذارند.

تدارک مراکز استانی صداوسیما برای 14 و 15 خرداد، 5 هزار دقیقه برنامه تولید شد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری مجله گرافیک از روابط عمومی رسانه ملی، به مناسبت سی ویکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و نیمه خرداد 1342، مرکز سیمای استان های صداوسیما 66 عنوان ویژه برنامه را برای پخش از شبکه های تلویزیونی استانی در نظر گرفته است.

مجموع مدت زمان این برنامه ها، 4 هزار و 950 دقیقه بوده و محورهای مختلفی را دنبال می کنند.

بر این اساس موضوعاتی که در ویژه برنامه های سیمای استان ها به مناسبت این دو روز مد نظر هستند شامل درس هایی از زندگی مذهبی، سیاسی و اجتماعی امام امت، تاریخ نگاری و تاریخ شناسی مبارزاتی حضرت روح الله، سیره و سبک زندگی امام، رفتار ایشان با خانواده و بچه ها، بازخوردهای رسانه ای مراسم ارتحال امام خمینی(ره) با توجه به خیل عظیم و عاشقانه تشییع کنندگان از دیدگاه رسانه های خارجی و نقش امام راحل در الگوگیری مردم دیگر کشورها و شکل گیری مبارزات انقلابی است.

همچنین برنامه سازان به نگاه ویژه امام خمینی(ره) در مسئله استکبارستیزی توجه ویژه ای دارند.

در ویژه برنامه هایی که به مناسبت 15 خرداد نیز تولید و روی آنتن شبکه های استانی می رود، به مسائلی همچون قیام این روز به عنوان نقطه عطف انقلاب اسلامی، توجه به مفاهیمی همچون اعلام عزای عمومی که توسط امام خمینی(ره) در آن دوره بیان شد و تاثیرات این رویداد مهم بر تغییر اوضاع و احوال آن روزها پرداخته می شود.

همچنین بخش هایی از برنامه های ترکیبی، گفت وگومحور، صبحگاهی، شبانگاهی و کودک و نوجوان مراکز هم با مدت زمان 13 هزار و 151 دقیقه شامل 953 عنوان برنامه، به این دو مناسبت اختصاص می یابد.

انتهای پیام /4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1138

به "تدارک مراکز استانی صداوسیما برای 14 و 15 خرداد، 5 هزار دقیقه برنامه تولید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدارک مراکز استانی صداوسیما برای 14 و 15 خرداد، 5 هزار دقیقه برنامه تولید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید