سال جاری 13 بدر را در خانه برگزار کنیم

به گزارش مجله گرافیک، یک فعال محیط زیست با بیان اینکه با رفتن به طبیعت در روز 13 بدر سلامت خود و دیگران را به خطر نیندازیم، گفت: می توانیم در این روز برنامه های جمعی برای خانواده در خانه تدارک ببینیم و حتی غذای مخصوص آن روز را بپزیم.

سال جاری 13 بدر را در خانه برگزار کنیم

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

میترا البرزی منش در گفت و گو با مجله گرافیک با اشاره به اینکه رسم و رسوم ما برای رفتن به طبیعت در فصل بهار و روز طبیعت رسم های بسیار خوبی هستند چراکه با بهار ،طبیعت زنده می گردد و حضور در آن روحیه خوبی به انسان می بخشد، اظهار کرد: با این وجود در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا بنابر توصیه پزشکان اصلا به صلاح نیست که بخواهیم از خانه خارج شویم و سنت های همیشگی را برپا داریم.

این فعال محیط زیست با تاکید بر اینکه برای حفظ سلامت خود و دیگران این روزها باید در خانه بمانیم و تنها برای موارد ضروری از خانه خارج شویم، توضیح داد: رفتن به طبیعت می تواند امکان تماس ما با افراد آلوده و یا سطوح آلوده را افزایش دهد بنابراین می توان برای روز طبیعت و سایر روزهای به جامانده از قرنطینه در خانه برنامه های جمعی تدارک دید.

البرزی منش ادامه داد: اگر در خانه ها فضایی مانند حیاط یا بالکن های مناسب وجود داشته باشد افراد می توانند ساعتی را در این فضاها به ورزش های جمعی بپردازند. فراموش نکنیم که ورزش های هوازی می تواند به سلامت ریه یاری کند همچنین اگر فضای بازی در خانه وجود نداشته باشد می توان به ورزش هایی مانند یوگا که احتیاج به فضای آزاد ندارند، پرداخت.

وی با بیان اینکه در روز 13 بدر می توانیم غذای مخصوص همان روز را بپزیم و در خانه بازی های جمعی تدارک ببینیم، گفت: با مدتی قرنطینه و در خانه ماندن می توانیم مراقب سلامت خود و دیگران شویم.

این فعال محیط زیست در ادامه با اشاره به اینکه مدت هاست که ارتباطات جمعی در خانواده ها کمرنگ شده است، گفت: در حال حاضر فرصت خوبی است که این ارتباط را پررنگ تر کنیم و به صورت دسته جمعی به تماشای فیلم و یا کتاب خوانی بپردازیم.

البرزی منش در سرانجام توضیح داد: گوش دادن به موسیقی از دیگر فعالیت هایی است که می تواند در این ایام به حفظ روحیه یاری کند از سوی دیگر به طور قطع هر کدام از ما به طور شخصی کارهای عقب افتاده ای داریم که در قرنطینه می توانیم به آن ها بپردازیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 860

به "سال جاری 13 بدر را در خانه برگزار کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال جاری 13 بدر را در خانه برگزار کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید