788 مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری اردبیل انجام شد

به گزارش مجله گرافیک، دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان اردبیل از 788 مورد بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان اردبیل در هفته نخست تعطیلات نوروز 96 اطلاع داد.

788 مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری اردبیل انجام شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

به گزارش مجله گرافیک از اردبیل، کریم حاجی زاده بعد از ظهر امروز در جلسه اجرای طرح بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری اردبیل گفت: در حال حاضر 788 مورد بازدید نظارتی به صورت دستگاهی و تلفیقی از تأسیسات گردشگری استان از تاریخ 28 اسفند ماه سال گذشته تا ششم فروردین ماه سال جاری صورت گرفته و 16 مرکز اقامتی و 6 دفتر خدمات مسافرتی و 6 مرکز پذیرایی به دلیل خدمات دهی مطلوب به گردشگران نوروزی مورد تشویق قرار گرفته اند.

وی با اشاره به این که تا به امروز به هیچ یک از مراکز اقامتی استان اخطار کتبی ارسال نشده است، اضافه نمود: به 31 مرکز اقامتی، یک دفتر خدمات مسافرتی و هفت مرکز پذیرایی برای خدمات رسانی شایسته به میهمانان نوروزی تذکر داده شده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان اردبیل تعداد بازدیدهای نظارتی از مراکز اقامتی استان را 261 مورد در هفته نخست نوروز سال جاری عنوان نمود و اظهار کرد: براساس این بازدیدهای نظارتی، 13 فقره شکایت از مراکز اقامتی استان گزارش شده است و این اقدامات با جدیت ادامه دارد.

حاجی زاده اعلام کرد: تا به امروز 223 مورد بازدید نظارتی از رستوران ها و مراکز پذیرایی و بین راهی و 70 مورد نیز از دفاتر خدمات مسافرتی استان به عمل آمده است و در این زمینه با متخلفان برخورد قانونی انجام می گردد تا شاهد چنین موارد و تخلفاتی تا حد امکان نباشیم.

وی تعداد بازدیدهای نظارتی از مراکز اقامتی موقت از جمله کمپها، مهمانسراها و خانه مسافر را درحدود 234 مورد عنوان نمود و اظهار کرد: امیدواریم با اقدامات انجام یافته بتوانیم مطالبات و خواسته های مردم را رفع نموده و شاهد جلب رضایت مسافران و میهمانان نوروزی باشیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 756

به "788 مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری اردبیل انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "788 مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری اردبیل انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید