کدام کارگزاری ها از روز سه شنبه آمادگی فروش سهام عدالت را دارا هستند؟

به گزارش مجله گرافیک، خبرنگاران: عضو شورای عالی بورس خاطرنشان کرد: همه شعب 108 کارگزار فعال در بازار سرمایه برای اخذ سفارش فروش 30 درصد سهام عدالت آماده هستند.

کدام کارگزاری ها از روز سه شنبه آمادگی فروش سهام عدالت را دارا هستند؟

به گزارش مجله گرافیک به نقل از ایبِنا، در پی اعلام وزارت اقتصاد مبنی بر مجاز بودن فروش 30 درصد از سهام عدالت به وسیله بانک ها از سه شنبه 6 خرداد، شاهین چراغی در صفحه مجازی خود اعلام نمود: سهام عدالت ارزشمند است. بازار ظرفیت کامل برای جذب تدریجی سهام عدالت را به راحتی دارد. فعالان بازار نگران نباشند. کلیه 108 کارگزاری امکان اخذ سفارش را همزمان در تمام شعب دارند. مضافا شرکت سپرده گذاری مرکزی برای تسهیل فرایند، زیرساخت الکترونیکی را در اختیار تمام کارگزاران قرار می دهد.

گفتنی است : طبق اعلام وزارت اقتصاد، دارندگان سهام عدالت که قصد فروش قسمتی از سهام را دارند، می توانند از سه شنبه 6 خرداد به شعب بانک هایی که قبلاً در آن دارای حساب بانکی بوده و شماره شبای آن حساب را به سازمان خصوصی سازی معرفی نموده اند، مراجعه و با تکمیل فرم های مربوط نسبت به تکمیل سفارش فروش 30 درصد از سهام عدالت خود و تعهد نامه مربوطه، اقدام نمایند.

پس از اتمام مهلت اعلام شده در سامانه سهام عدالت از 10 خرداد بانک ها به وسیله کارگزاری های خود یا کارگزاری های طرف قرار داد به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان در بورس اقدام و وجوه حاصله را در قالب توافق شده به حساب آنها واریز خواهند کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1128

به "کدام کارگزاری ها از روز سه شنبه آمادگی فروش سهام عدالت را دارا هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام کارگزاری ها از روز سه شنبه آمادگی فروش سهام عدالت را دارا هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید