کارت قرمز برای حمله به سرمربی ، کاپیتان فرانکفورت نقره داغ شد

به گزارش مجله گرافیک، تنه غیرفنی دیوید آبراهام به سرمربی تیم فوتبال فرایبورگ در وقت های تلف شده با کارت قرمز مستقیم داور جریمه شد و بازی آینتراخت فرانکفورت و فرایبورگ را به جنجال کشاند.

کارت قرمز برای حمله به سرمربی ، کاپیتان فرانکفورت نقره داغ شد

به گزارش خبرنگار مجله گرافیک به نقل از ای پی، کاپیتان فرانکفورت در تلاش برای برداشتن یک توپ خارج از زمین با شانه به کریستین استریش کوبید و او را نقش زمین کرد. در پی این ماجرا، بازیکنان و نیمکت نشینان فرایبورگ در دفاع از سرمربی خود به آبراهام حمله بردند و دنبال مدافع فرانکفورت دویدند. داور هم پس از آرام شدن اوضاع یک کارت قرمز به بازیکن خطاکار داد و او را اخراج کرد.

فردی بوبیچ، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال آلمان و مدیر ورزشی فرانکفورت درباره این اتفاق گفت: آبراهام تحریک شده بود اما این اتفاق هرگز نمی بایست می افتاد. او این را می داند. تمام کسانی که درگیر ماجرا شدند باید جریمه شوند. کمک مربی فرایبورگ در این ماجرا یک کارت زرد گرفت و داور بازی پس از بازبینی فیلم، یک کارت قرمز هم به وینچنزو گریفو، بازیکن تعویضی فرایبورگ نشان داد که برای زدن آبراهام تلاش کرده بود.

استریش گفت کاپیتان فرانکفورت پس از بازی عذرخواهی کرده و از نظر او این ماجرا و دعوا به خاتمه رسیده است. سرمربی فرایبورگ در این باره گفت: شما در 54 سالگی نمی توانی برابر یک بوفالو بایستی و باید کنار بکشی. فرایبورگ به لطف گل دقیقه 77 نیلز پترسن این بازی را از فرانکفورت برد و پس از 11 هفته با 21 امتیاز در رده چهارم بوندسلیگا ایستاد. آینتراخت هم با 17 امتیاز نهم است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 628

به "کارت قرمز برای حمله به سرمربی ، کاپیتان فرانکفورت نقره داغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت قرمز برای حمله به سرمربی ، کاپیتان فرانکفورت نقره داغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید