پرداختی باشگاه استقلال به استراماچونی و دستیارانش مشخص شد، بیش از 50 درصد گرفت و نیامد!

به گزارش مجله گرافیک، میزان پرداختی باشگاه استقلال به آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی آبی پوشان مشخص شد.

پرداختی باشگاه استقلال به استراماچونی و دستیارانش مشخص شد، بیش از 50 درصد گرفت و نیامد!

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله گرافیک، باشگاه استقلال شب گذشته ایمیل وکیل آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی آبی پوشان را منتشر کرد که بر اساس آن، این مربی خواهان پرداخت کل قراردادش شده بود. باشگاه استقلال اما اعلام کرد که چنین کاری امکان پذیر نیست.

باشگاه استقلال با پرداختی آخر که 160 هزار یورو بود، حقوق یک ماه استراماچونی و دستیارانش را یک ماه جلوتر داد تا بهانه دست این مربی ندهد. سرمربی ایتالیایی در ابتدای حضورش در استقلال مبلغ 100 هزار یورو دریافت کرد و قرار شد که ماهیانه 54 هزار یورو حقوق بگیرد. استقلالی ها پس از پرداخت مبلغ پیش قرارداد، سه ماه حقوق 54 هزار یورویی او را پرداخت کرده که با احتساب 100 هزار یوروی ابتدای فصل، نزدیک 262 هزار یورو به استراماچونی بابت قرارداد او و دستیارانش پرداخت شد. در ادامه، باشگاه نتوانست حقوق استراماچونی را پرداخت کند و این مربی نیز طبق قانون فیفا یک طرفه قراردادش را فسخ کرد.

در ادامه، قرار شد مسئولان استقلال دو ماه حقوق عقب افتاده را پرداخت کنند که استراماچونی خواهان پرداخت سه ماه از حقوقش شد. اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه نیز مبلغ 160 هزار یورو از ترکیه به بانک سپه شعبه رم انتقال داد تا به حساب استراماچونی واریز شود. تا اینجای کار تعیین شد که باشگاه استقلال 422 هزار یورو به استراماچونی پرداختی داشته که بیش از 50 درصد قرارداد او و دستیارانش می شود. قرارداد استراماچونی 550 هزار یورو بود و سه دستیار او هم 50 هزار یورو قرارداد داشتند که در مجموع به 700 هزار یورو می رسد. باشگاه استقلال پول سه مربی خارجی دیگر خود را هم به استراماچونی می داد تا از طریق او پول به دستیاران استراماچونی برسد.

با وجودی که باشگاه استقلال بیش از 50 درصد به این مربی و دستیارانش پرداخت کرده اما این مربی از حضور در ایران خودداری کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 732

به "پرداختی باشگاه استقلال به استراماچونی و دستیارانش مشخص شد، بیش از 50 درصد گرفت و نیامد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداختی باشگاه استقلال به استراماچونی و دستیارانش مشخص شد، بیش از 50 درصد گرفت و نیامد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید