واکنش بامزه سیامک انصاری به شوخی های فضای مجازی، عکس

به گزارش مجله گرافیک، سیامک انصاری با بیان این که وقتی شغل بازیگری را انتخاب می کنی درجا به 80 میلیون نفر اجازه می دهی که راجع به تو نظر بدهند، شوخی های فضای مجازی با حضورش در پروژه های تبلیغاتی را نه توهین آمیز که بامزه خواند.

واکنش بامزه سیامک انصاری به شوخی های فضای مجازی، عکس

خبرآنلاین: علیرضا عصار و سیامک انصاری مهمان این هفته همرفیق شهاب حسینی شدند.

سیامک انصاری در بخشی از این گفت وگو در پاسخ به سوال شهاب حسینی که از او پرسید بابت شوخی هایی که در فضای مجازی با حضور او در کارهای تبلیغاتی م گردد دلگیر است؟، پاسخ داد:

من این ها را می بینم و از خنده غش می کنم. من کمدینم، غیر از این چیزی راجع به بازیگری در ذهنم نیست و کمدی را به خاطر روحیه ام انتخاب نموده ام. وقتی من در سریالی مانند در حاشیه بازی و با مشاغل مختلف شوخی می کنم اگر خودم این ظرفیت را نداشته باشم که وقتی کاری می کنم با من شوخی نمایند، فردا به من چه می گویند؟ واقعا چه می گردد؟

او ادامه داد:

به نظر من کسانی ناراحت می شوند که علی رغم کاری که می نمایند و برداشتی که اجتماع از آن ها دارد خودشان در خلوت خودشان تصور دیگری از خود دارند. مثل این که من تصور کنم استاد فلسفه ام اما وقتی این جا می آیم و می گویم سلام، من… مردم می توانند باقی جمله ام را حدس بزنند. تصور مردم این است و من این را به وجود آورده ام. شهاب جان شما بازیگری، چقدر با صحنه هایی از بازی شما در فیلم های مختلف شوخی نموده اند و کمدی و جذاب هم بوده است، این توهین آمیز نیست و چیزی نیست که کسی را ناراحت کند.

انصاری با بیان این که وقتی شغل بازیگری را انتخاب می کنی درجا به 80 میلیون نفر اجازه می دهی که راجع به شما نظر بدهند و نقدت نمایند، اضافه کرد: از آن لحظه به بعد حق هیچ گونه شکایت و گله ای نداری چون شما این شغل را انتخاب نموده و این اجازه را به آن 80 میلیون نفر داده ای.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1746

به "واکنش بامزه سیامک انصاری به شوخی های فضای مجازی، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش بامزه سیامک انصاری به شوخی های فضای مجازی، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید