مهدی کیانی: اشتباهات داوری نبود الان 25 امتیاز داشتیم، سپاهان بزرگ است و نیازی به اشتباهات داوری ندارد

مهدی کیانی، کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان مدعی شد این تیم در صورتی که با اشتباهات داوری روبرو نمی شد، الان با 25 امتیاز صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر بود.

مهدی کیانی: اشتباهات داوری نبود الان 25 امتیاز داشتیم، سپاهان بزرگ است و نیازی به اشتباهات داوری ندارد

مهدی کیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره بازی تیمش برابر نساجی و پنالتی بحث برانگیزی که برای سپاهان گرفته شد، گفت: نمی دانم چرا برخی می خواهند جو را خراب نمایند! چرا هیچ کس از این حرف نمی زند که سپاهان در چند بازی بابت اشتباهات داوری ضرر کرد و چند پنالتی برای تیم ما گرفته نشده است؟! اشتباهات داوری برای همه تیم ها وجود دارد و اگر این اشتباهات نبود الان با 25 امتیاز در صدر جدول قرار داشتیم. داور در آن صحنه تصمیم گرفت که پنالتی بگیرد و باید به تصمیم او احترام بگذاریم.

وی در ادامه اظهار داشت: سپاهان باشگاه بزرگی است و نیازی به اشتباهات داوری ندارد. تیم ما از لحاظ فنی قدرت بالایی دارد و در زمین مسابقه حرف مان را می زنیم. اگر تیمی جلوی ما دفاع کند در همان دقایق ابتدایی می توانیم گل بزنیم و به هدفی که می خواهیم برسیم. ما نیازی به اشتباهات داوری نداریم. بعضی ها می خواهند موفقیت سپاهان را لوث نمایند و این مسائل را به میان می آورند.

هافبک تیم فوتبال سپاهان سپاهان در خصوص اینکه در بازی با نساجی بعد از ورود حسین پاپی به زمین مسابقه، بازوبند کاپیتانی را به این بازیکن داد، گفت: من قبلاً هم گفتم که موفقیت سپاهان از هر چیزی مهمتر است. حسین پاپی هم بزرگ و بازیکن قدیمی سپاهان است و وظیفه ام بود که بازوبند را به وی بدهم. تابش: سپاهان سال جاری از داوری خیلی متضرر شده است، کجای جهان لیگ 53 روز تعطیل می گردد؟!

کیانی در رابطه با شانس قهرمانی سپاهان و اینکه جدی ترین رقیب این تیم برای قهرمانی چه تیمی است، گفت: هنوز راه زیادی تا سرانجام لیگ باقی مانده است و باید کوشش کنیم. هدف ما قهرمانی در هر دو جام است، ولی تیم های دیگر هم بیکار نیستند. سال جاری پرسپولیس و استقلال مثل همیشه مدعی هستند. پدیده هم با مربی خوبی مثل یحیی گل محمدی واقعاً عالی کار نموده است. تراکتورسازی هم تیم پرمهره ای است که این فصل دنبال قهرمانی است. با این حال ما هم کوشش می کنیم تا سال جاری قهرمان شویم و هدفی جز این نداریم.

هافبک دفاعی سپاهان با اشاره به بازی بعدی تیمش با استقلال تهران توضیح داد: استقلال جزو تیم های خوب لیگ است که در این چند هفته نتایج خوبی گرفته است. ما بازی سختی در پیش داریم، ولی سپاهان تیمی است که در بیرون از خانه هم دنبال برد است. ما در تهران هم دنبال شکست دادن استقلال هستیم.

وی درباره مصدومیتی که در دیدار برابر نساجی مازندران با آن روبرو شد، به خبرنگاران گفت: آسیب دیدگی ام جدی نیست و امیدوارم که بتوانم تیمم را در بازی بعدی همراهی کنم. از طرفداران سپاهان هم تشکر می کنم که پیگیر وضعیتم بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی کیانی: اشتباهات داوری نبود الان 25 امتیاز داشتیم، سپاهان بزرگ است و نیازی به اشتباهات داوری ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی کیانی: اشتباهات داوری نبود الان 25 امتیاز داشتیم، سپاهان بزرگ است و نیازی به اشتباهات داوری ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید