مهاجم میلان گزینه بالقوه جایگزینی کاوه رضایی در شارلوا

به گزارش مجله گرافیک، باشگاه شارلوا امیدوار است با در اختیار دریافت مهاجم کامرونی میلان ایتالیا بتواند جایگزین بالقوه کاوه رضایی را پیدا کند.

مهاجم میلان گزینه بالقوه جایگزینی کاوه رضایی در شارلوا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از Walfoot بلژیک، شارلوا به دنبال تداوم همکاری با میلان ایتالیا جهت ادامه بازی فرانک ساجوت در لیگ برتر بلژیک است. این مهاجم 20 ساله اهل کامرون با مهدی بیات، مدیرعامل ایرانی باشگاه شارلوا ملاقات کرد تا بتواند یک فصل دیگر هم به صورت قرضی برای آنها بازی کند.

شارلوا که پیش از این کوشش زیادی برای تمدید یک ساله بازی قرضی کاوه رضایی، مهاجم کلوب بروژ نموده بود اکنون امیدوار است رضایت میلان ایتالیا را برای تداوم حضور فرانک ساجوت کسب کند.

فرانک ساجوت سپتامبر 2019 به صورت قرضی از میلان به شارلوا پیوست. در همین زمان کاوه رضایی نیز با قرارداد قرضی از کلوب بروژ راهی شارلوا شد. درخشش کاوه رضایی باعث شد تا فرصت بازی کمتری به مهاجم کامرونی برسد اما توانمندی های این بازیکن باعث شد تا باشگاه شارلوا پس از جدایی کاوه رضایی به دنبال حفظ او باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1139

به "مهاجم میلان گزینه بالقوه جایگزینی کاوه رضایی در شارلوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم میلان گزینه بالقوه جایگزینی کاوه رضایی در شارلوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید