فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396

به گزارش مجله گرافیک، فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی و...

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت خرداد (Gemini)
    • ماه در موقعیت برج حمل (Aries)

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396

فروردین

آرزوی دستیابی به موفقیت های شگفت انگیز در سر دارید ولی برای رسیدن به آن ها هیچ تلاشی نمی کنید. اگر زندگی خود را به همین فرایند ادامه دهید هیچگاه به موفقیتی دست نخواهید یافت پس از همین حالا و همین امروز تغییراتی را در خود ایجاد کنید. یک شبه نمی توانید ره صد ساله را بروید بایستی با تلاش و تلاش زیاد قدم هایتان را آهسته برداشته تا به نتیجه دلخواه برسید. تصور می کنید اطرافیانتان بسیار مغرور و خودخواه هستند. خاطر خود را با این چنین موضوعاتی مکدر نکنید.

اردیبهشت

امروز از رفتار اطرافیانتان متوجه می شوید که چه کسی دلسوز شماست. دوست واقعی دوستی است که در همه موقعیت ها در کنار شما باشد نه فقط در زمان خوشی و شادی. با آزمونی به راحتی می توانید کسانی که از اعتماد شما سو استفاده نموده اند را بشناسید این تبرای شما تلنگری است که اطرافیانتان را واقع بینانه انتخاب کنید. مسائل کاری و حرفه ای ذهن شما را خیلی به خودشان مشغول نموده اند و در فکر استفاده از فرصتی هستید که برایتان فراهم شده است.

خرداد

امروز در وجودتان شکی را احساس می کنید. شکی که بر اعتماد به نفستان تاثیر گذاشته و باعث افت آن شده است. نترسید! این نشانه خوبی است برای اینکه باید تغییری در جهت حرکتی خود ایجاد کنید. تقلید کورکورانه و در پیش دریافت جهت دیگران شما را به آنچه در ذهنتان است نمی رساند. به معنای واقعی زندگی فکر کنید و سعی کنید خودتان باشید. البته لزومی ندارد که این تغییرات را به یکباره اعمال کنید همین که در زندگی به این درک برسید کافی است.

تیر

سخت در گیر کار هستید. امروز با کار کردن زیاد متوجه می شوی که کاملا از رویاهایتان فاصله گرفته اید. انجام دادن وظایف و کارها تا حدودی باعث رضایت خاطر شما شده و زندگیتان را از لحاظ مادی تأمین می نمایند، ولی این برای شما کافی نیست. سعی کنید در جهتی قدم بردارید که فاصله زیادی با آرزوهایتان نداشته باشد. ممکن است امروز فرصتی برای معامله یا فروش ملکی برایتان پیش بیاید. هرگز بی گدار به آب نزید و شش دانگ حواستان جمع باشد.

مرداد

امروز از طرف اقوام یا نزدیکانتان به شما پیشنهاد شراکتی در کار شده است. شاید از الان به نظر برسد که نتیجه کار عالی بوده و این شراکت منجر به کسب درآمد خوب شود ولی قبل از هر قدمی تمامی جوانب کار را در نظر بگیرید. در روابط عاطفیتان دچار شک و تردید شده اید کافی است کمی به عقب بازگشته تا بدانید مشکل از کجاست و چگونه باید به برطرف آن بپردازید. شاید اوضاع به آن بدی ها که فکر می کنید هم نیست و تنها ضروری است که نگرش خودتان را تغییر دهید.

شهریور

مسئولیت های خانوادگی بر دوشتان سنگینی نموده است و یاد ایام جوانی و قبل ازدواج که به تفریح و خوشی می پرداختید افتاده اید. اگر کمی همه جوانب مثبت و منفی زندگی مشترک و دوران مجردی را در نظر بگیرید خواهید فهمید که زندگی با فردی که عاشق است هستید بسیار لذت بخش تر از دوران قبل از ازدواج است. به جای این که شریک زندگیتان را به خاطر نداشتن آزادی های پیش از دوران ازدواج مقصر بدانید بهتر است سعی کنید با هم صحبت نموده و یک روز را روز آزادی معین نموده و هر یک به فعالیت هایی که خودتان دوست دارید بپردازید.

مهر

امروز در امورکاریتان سردرگم و آشفته هستید. اینکه ندانید دقیقا چه کاری بایستی انجام دهید شما را کلافه نموده است. احساس می کنید که اطرافیانتان درک خوبی از شما ندارند. بایستی به آن ها حق بدهید بسیاری از مسائل وجود دارند که شما از آن ها بی اطلاع بوده و یا صلاحیت لازم برای انجامشان را ندارید. متاسفانه تا زمانی که از همه واقعیت ها باخبر نشوید نمی توانید تصمیم گیری کنید. امروز به شدت در فکر آینده رابطه عاطفی خود هستید و این که اگر آینده ای برای آن می بینید الان برای رسیدن به این آینده مشترک چه باید بکنید.

آبان

فکر کردن به آرزوها و تصور کردن آن ها در ذهن این روزها به شما انگیزه ای مضاعف داده است. انگیزه ای که می توانید از آن برای تغییراتی شگرف در زندگیتان بهره ببرید. ولی بایستی در نظر بگیرید که در تخیلاتتان غرق نشوید. انجام کار با توهم و بدون پایه و اساس منطقی نتیجه ای در پی نخواهد داشت. سعی کنید که از این خواب زمستانی بیدار شوید و به زندگی عقلانی خود ادامه دهید.

آذر

روزهای سختی برای اعتماد کردن به دیگران است. افرادی که بسیار احساس نزدیکی به آن ها می کنید با رفتارهایشان این شک را در دلتان به وجود آورده اند. ولی بایستی از رفتار آن ها مطمئن شوید و با حدس و گمان به قضاوت کردن نپردازید. با طرف مقابلتان بی آن که او را به چیزی متهم کنید صحبت نموده و با ذهنی باز به حرف هایش گوش کنید، شاید حق با او باشد. یکی از دوستانتان با شما تماس گرفته و در خصوص مسئله ای از شما تقاضای مشورت و هدایت خواهد نمود، قبل از هر حرفی خوب گوش کنید.

دی

امروز متوجه می شوید برای انتخاب جهتی که در آن پا گذاشته اید اطلاعات غلط در اختیارتان قرار گرفته است. این موضوع به شدت باعث عصبانیت و ناراحتی شما می شود. به جای این که با حسرت و پشیمانی به گذشته نگاه کنید، با امیدواری راهتان را به سوی آینده ادامه دهید؛ این شما هستید که آینده خودتان را می سازید. در زمینه مسائل عاطفی دیگر وقت آن رسیده که تصمیم نهایی خودتان را بگیرید، درنگ و دودلی به نفع هیچ یک از طرفین نیست.

بهمن

علاقه مندی شما به پول روز به روز بیشتر شده و از توجه به معنویاتی که در گذشته داشته اید به شدت کاسته می شود. البته باید دقت کنید که در خصوص مسائل مالی هم دچار مشکل شده که این ناشی از بی توجهی خودتان بوده است. بهتر است به هیچ عنوان روی پولتان ریسک های غیر ضروری نکنید، زیرا واقعیت ها و اطلاعاتی هستند که شما هنوز در جریان آنها نیستید و بعدا با پی بردن به آنها خدا را شکر خواهید کرد که احتیاط نموده و قدم اشتباهی برنداشته اید. از پرداختن به خانواده و عزیزانتان غافل نشوید، این ها ارزشمندترین دارایی هایتان هستند.

اسفند

امروز خود را آزاد و رها در می یابید گذشتن از پیله ای که به دور خود تنیده اید مدتی است باعث آزار شما شده است. یاری کردن به دیگران بسیار ارزشمند است و انجام آن به شما لذت خاصی می بخشد. هر کار خیری که بکنید شما را یک قدم به بهشت نزدیک تر می نماید، با این حال باید مواظب باشید طوری از مهربانی شما سوء استفاده نشود که برای همواره خوبی کردن به دیگران را کنار بگذارید. امروز افکار و ایده هایی دارید که برای دیگران قابل درک نیستند ولی بایستی بدون توجه به نظرات آن ها به راه خود ادامه دهید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1399

به "فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید