فال روزانه دوشنبه 28 آبان 1397

به گزارش مجله گرافیک، فال روزانه دوشنبه 28 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه بیست و هفتمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و...

فال روزانه دوشنبه 28 آبان 1397

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

فال روزانه یکشنبه 28 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه بیست و هشتمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

امروز در شما انگیزه های زیادی برای رسیدن به هدف هایتان وجود دارد؛ بطوری که ممکن است در رسیدن به آن ها قدری نیز زیاده روی کنید. تمرکز شما برای رسیدن به اهدافتان به قدری زیاد است که هیچ کس و هیچ چیزی نمی تواند مانع شما گردد. ممکن است نسبت به این موضوع حس خوبی داشته باشید ولی کارهایی که شما برای رسیدن به اهدافتان انجام می دهید، از نظر دیگران نوعی کله شقی و یک دندگی تلقی می گردد. شاید آن ها با هم برای شکستن و متوقف کردن شما دست به یکی نمایند. اما شما قبل از اینکه کار به جاهای خطرناک کشیده گردد، دست از تحت کنترل داشتن همه چیز برداشته و پیش از آنکه مسئله ای پیش آید، دیدگاهتان نسبت به اوضاع منطقی تر خواهد شد.

اردیبهشت

امروز کمی بی صبر و قرار شده اید و برخلاف آنکه همواره ترجیح می دادید پیشرفت تان آرام و حساب شده باشد، امروز می خواهید زودتر از همواره به خواسته هایتان برسید. همواره برای کارهایتان برنامه ریزی می کردید ولی اینبار می خواهید در یک لحظه تغییراتی عظیم ایجاد کنید. برای انجام کارهایتان سعی کنید از دیگران نیز یاری بگیرید و به تنهایی آن ها را انجام ندهید. همراهان خوب می توانند در مواقع حساس و جایی که ممکن است شما تصمیمات اشتباه بگیرید به یاری تان بیایند. امروز حس خوبی نسبت به اطرافیان و خانواده خود دارید و همین موضوع باعث می گردد تا درک بهتری نسبت به شرایط آن ها داشته باشید.

خرداد

امروز ایده های جالبی در سر شما رفت و آمد می نمایند و شما دوست دارید آن ها را با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید. واکنس اطرافیانتان نسبت به این ایده ها کاملا متفاوت است؛ بعضی از آن ها با ایده های شما کاملا مخالفند و بعضی دیگر از این ایده ها بشکل باور نکردنی متعجب شده اند. با این حال اگر ایده های شما نظر مثبت عده ای را جلب نموده، منتظر تائید مخالفانتان نباشید؛ شما مجبور نیستید همه را در این مورد متقاعد کنید. امروز احساس می کنید، کسی را که دوستش دارید، نسبت به شما بی تفاوت شده است. اجازه ندهید افکار منفی در شما رخنه نمایند؛ ضروری است برای این اطمینان با او کمی صحبت کنید.

تیر

امروز حس می کنید که فرد یا افردای قصد دارند علیه شما کارهایی انجام دهند؛ سعی کنید در این خصوص با حرف زدن با آن ها مطمئن شوید. خوش رفتاری و مهربانی همیشگی شما امروز به ثمر می نشیند و نتیجه ای از آن خواهید دید که شاید تابحال فکرش را نیز نمی کردید. فردی که بسیار به او اعتماد دارید و او نیز نسبت به شما خوش بین است، پیشنهادی به شما خواهد داد که به پیشرفت و افزایش درامد شما یاری زیادی می نماید. از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید و به دل خود نگرانی راه ندهید. اگر قدر این فرصت را بدانید آینده روشنی پیش روی شما خواهد بود.

مرداد

امروز قدری احتیاط کنید؛ آینده نگری شما تا حد زیادی از واقعیت به دور است و این ممکن است باعث شکست شما گردد. گاهی واقعیت و دروغ به اندازه تار مویی با هم فاصله دارند. امروز روابط عاطفی شما به شکل بسیار رویایی و ایده آل در حال پیشروی است؛ مدتی است که همراه خوبی پیدا نموده اید و رابطه شما به شکل خوبی پیش رفته است؛ احساس می کنید می توانید به جدی تر شدن رابطه تان فکر کنید، پس در خصوص این موضوع تردید نکنید و این موضوع را پیش ببرید. اما اگر هنوز تنها هستید، در صورت جلب توجه یکی از آشناهای قدیمی متعحب نشوید.

شهریور

امروز می خواهید کسی را که با رفتارهایش باعث دلخوری اطرافیانتان شده است، سر جایش بنشانید؛ شما هیچ گاه حاضر به پذیرفتن این مسئله نبوده اید ولی دیگر صبرتان لبریز شده است و می خواهید این موضوع را همین جا تمامش کنید. مسلما افراد دیگری نیز با این قضیه مشکل داشته اند، اما فقط شما هستید که می توانید این کار را انجام دهید. این کار شما باعث قوت قلب دیگران شده و آن ها نیز شما را همراهی می نمایند. امروز حس ششم و قدرت تخیل شما به طور ایده الی کار می نماید؛ اگر قصد آغاز کار جدیدی را دارید می توانید از همین امروز به آن فکر کنید و برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.

مهر

امروز روز احساسی خوبی برای شما خواهد بود؛ شما امروز از طرف یکی از نزدیک ترین دوستانتان پیغام یا تماسی سرشار از محبت دریافت خواهید کرد؛ چیزی که دقیقا برای رسیدن به آرامش به آن احتیاج دارید. اخیرا بیشتر از توان تان کار نموده اید و بر روی اهدافتان منفی نگر شده اید، اما حس خوبی که امروز به شما جاری می گردد باعث می گردد تا از منفی بافی دست بردارید. موقعیت پیش آمده را به ذهنتان بسپارید و به یاد داشته باشید که شما نیز ممکن است لازم باشد به او یاری کنید.

آبان

امروز ایده های جالبی برای پیشرفت کاری تان به ذهن شما خطور می نماید؛ اما باید با خود منطقی باشید و بخوبی این افکار را آنالیز کنید. مطمئن شوید که آیا این افکار می تواند شما را به نتیجه مطلوبی برساند؟ آیا شما می توانید در جهت این ایده ها بخوبی پیش بروید؟ اگر به عملی کردن ایده هایتان مصمم هستید، حتما برای انجام آن ها تحقیقات لازم را انجام دهید. اگر دوست صمیمی و اهل کاری دارید که فکر می کنید می توانید در خصوص ایده هایتان با او مشورت کنید، حتما ایده هایتان را با او در میان بگذارید؛ ممکن است او نیز با شما همراه گردد و همراه خوبی پیدا کنید.

آذر

امروز در خیال خود هدفی را می بینید که برای رسیدن به آن بی تاب هستید؛ دوست دارید هرچه سریعتر به آن برسید و رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. شما توان این را دارید که از احساسات فاصله گرفته و بر اساس منطق تصمیم گیری کنید، البته به یاد داشته باشید که احساسات نیز بخشی از وجود شما هستند و در تصمیم گیری ها نمی توانید آن را نادیده گرفته و انکار کنید. اگر فکر می کنید که دیگران علیه شما اقدام می نمایند، باید بخاطر داشته باشید که مهمترین مانع شما، حس بد درونی است که ممکن است در حال حاضر در شما شکل گرفته باشد. شما با غلبه بر این حس می توانید قدم های عظیمی در موفقیت خود بردارید.

دی

امروز خبرهای اقتصادی خوبی به گوش شما خواهد رسید؛ خبرهایی که مدت ها است منتظرش بوده اید و در این روز از شنیدن آن غافلگیر خواهید شد. این خبر بقدری شاد نماینده است که ممکن است با شنیدنش آن را باور نکنید. ولی باید باور کنید؛ چرا که انتظار طولانی مدت شما به پایان رسیده است. مسلما با این حال خوب ملاقات با کسی که دوستش دارید، خالی از لطف نیست. امروز با او قراری بگذارید و او را نیز با این خبر شاد نماینده شاد کنید.

بهمن

امروز در یک جمعی دوستان قدیمی خود را خواهید دید؛ دوستانی که شاید مدت هاست آن ها را ندیده اید؛ این جمع گرم و صمیمی خواهد بود ولی چون شما مدتی است آن ها را ندیده اید ممکن است به سکوت فرو روید و این قدری برای خود شما آزار دهنده باشد. ولی به یاد داشته باشید که سکوت بهتر از زدن حرف های بی فایده است. امروز فقط از کنار آن ها بودن لذت ببرید و به حرف های دوستانتان گوش کنید؛ اینگونه بیشتر به شما خوش خواهد گذشت.

اسفند

امروز از در کنار بودن فرد خاصی لذت خواهید برد، ولی اگر حس عاشقانه ای نسبت به او دارید، بهتر است فعلا این حس را بطور کامل بروز ندهید؛ شاید لازم باشد در این خصوص بیشتر فکر کنید و این احساسات، حسی گذرا باشند. به احتمال زیاد این افکار و احساسات بزودی از بین خواهند رفت؛ بنابراین قبل از اینکه آن را بروز دهید در خصوص آن مطمئن شوید. امروز بعدظهر را به استراحت و انجام کارهای باقی مانده از قبل اختصاص دهید. ضروری است قدری هم استراحت کنید.

منبع: setare.com
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1581

به "فال روزانه دوشنبه 28 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه دوشنبه 28 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید