روی کین: شرم بر بعضی از بازیکنان یونایتد

به گزارش مجله گرافیک، اسطوره منچستریونایتد بدون نام بردن از بازیکنی خاص، به انتقاد شدید از بعضی از بازیکنان تیم سابقش پرداخت.

روی کین: شرم بر بعضی از بازیکنان یونایتد

به گزارش مجله گرافیک و به نقل از دیلی میل، نتایج ضعیف منچستریونایتد باعث برکناری ژوزه مورینیو از راهنمایی این تیم شد. روی کین اسطوره تیم منچستریونایتد بازیکنان مدرن را انسان های ضعیفی توصیف کرد و بیان کرد بازیکنان یونایتد باعث اخراج مورینیو شدند.

روی کین درباره عملکرد ضعیف یونایتد گفت: من فکر می کنم بازیکنان یونایتد پشت اخراج مورینیو پنهان شدند. هر چه که درباره بازیکنان بگوید، آن ها با عملکردشان باعث اخراج مورینیو از تیم شدند. آن ها می گویند مورینیو رابطه خوبش را با چند بازیکن از دست داده است ولی وقتی بازیکنی عملکرد خوبی ندارد و خوب تمرین نمی نماید، اعتبارش را پیش مربی از دست می دهد.

او در ادامه گفت: شرم بر بعضی از این بازیکنان یونایتد. اشتباه نکنید من طرفدار مورینیو نیستم ولی نمی توانم تحمل کنم که بازیکنان خودشان را پشت مدیر برنامه های شان یا سایر هم تیمی ها و دوستان شان پنهان نمایند. من اصلا نمی توانم بازیکنانی را تحمل کنم که پشت مدیربرنامه های شان پنهان می شوند. شاید شما بگویید که من قدیمی هستم ولی در واقع من قدیمی نیستم بلکه برای مکتب درستی هستم. بازیکن وقتی ناراحت هست وقتی به زمین بازی می رود و پیراهن تیمی مثل یونایتد را به تن می نماید باید نهایت توان خودشان را نشان دهند. من بازیکنان امروزی را انسان های خیلی ضعیفی می بینم که نمی گردد یک حرف با آن ها زد.

منچستریونایتد امشب در اولین تجربه سرمربیگری اوله گنار سولسشایر باید برابر کاردیف قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 118

به "روی کین: شرم بر بعضی از بازیکنان یونایتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روی کین: شرم بر بعضی از بازیکنان یونایتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید