درخواست مهدی هاشمی از قوه قضاییه برای موافقت با سفر به کانادا

به گزارش مجله گرافیک، خبرنگاران: وکیل مهدی هاشمی گفت: درخواست را قبلاً به قوه قضاییه داده بودیم که زمینه حضور مهدی هاشمی در دادگاه کانادا را فراهم نمایند.

درخواست مهدی هاشمی از قوه قضاییه برای موافقت با سفر به کانادا

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

سیدوحید ابوالمعالی یکی از وکلای مدافع مهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار قضایی مجله گرافیک درباره معرفی قاضی جدید رسیدگی به این پرونده گفت: بنده درباره قاضی جدید اظهار نظر نمی کنم و هرگونه اظهار نظری در این زمینه را از قوه قضاییه پیگیری کنید.

وی درباره نواقص موجود در پرونده از نظر وکلای مهدی هاشمی و اینکه آیا درخواست استمهال تا زمان برطرف شدن نواقص داده اید یا خیر؟ گفت: هیچ استمهالی را به قوه قضاییه نداده ایم. لوایح قبلی را به دادگاه و دادسرا داده بودیم و تقاضای برطرف نقص و ایراد را داده بودیم اما هنوز برطرف نشده است. همچنین هیچ درخواست برای توقف رسیدگی تا زمان برطرف شدن نواقص و ایرادات نداده ایم.

ابوالمعالی همچنین درباره نزدیکی زمان رسیدگی به پرونده های مهدی هاشمی در تهران و کانادا و احتمال سفر مهدی هاشمی به کانادا گفت: این دو پرونده با هم تداخلی ندارند؛ درخواست را به قوه قضاییه قبلاً داده بودیم که زمینه حضور مهدی هاشمی در دادگاه کانادا را فراهم نمایند زیرا قوه قضاییه برای سفر مهدی هاشمی به کانادا باید اجازه بدهد. ما تمام این مسائل را با هماهنگی قوه قضاییه انجام می دهیم.

به گزارش مجله گرافیک، بعضی رسانه ها ساعاتی پیش به نقل از محمود علیزاده طباطبایی اعلام کردند که قاضی مقیسه، به عنوان قاضی جدید پرونده مهدی هاشمی انتخاب شده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 269

به "درخواست مهدی هاشمی از قوه قضاییه برای موافقت با سفر به کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست مهدی هاشمی از قوه قضاییه برای موافقت با سفر به کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید