خبرنگاران عرضه قلیان در قهوه خانه های پایتخت ممنوع شد

تهران- خبرنگاران- معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از ممنوعیت استفاده از قلیان در قهوه خانه ها و سفره خانه های شهر تهران تا اطلاع ثانوی به علت شیوع بیماری کرونا در کشور اطلاع داد.

خبرنگاران عرضه قلیان در قهوه خانه های پایتخت ممنوع شد

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس تهران، سرهنگ نادر مرادی با اعلام خبر ممنوعیت استفاده از قلیان در قهوه خانه ها، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، به اتاق اصناف، تمام اتحادیه ها و قهوه خانه سنتی ابلاغ کردیم که از این به بعد تا اطلاع ثانوی استفاده از هر گونه قلیان در اماکن مذکور ممنوع است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اضافه نمود: این ابلاغ به تمام صنوفی که اقدام به عرضه قلیان می کنند، صورت گرفته و در صورت عدم رعایت ضوابط توسط آنها، برخورد جدی و حتی پلمب صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: این ممنوعیت از امروز تا اطلاع ثانوی اجرایی می گردد.

تالارداران برای لغو رزرو تالار مجاز به دریافت هیچ وجهی نیستند

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت همچنین درباره لغو مراسمات عروسی توسط شهروندان نیز گفت: تالارداران برای لغو رزرو تالار مجاز به دریافت هیچ وجهی نیستند.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه از آنجایی که بعضی افراد برای مراسم خود تالار رزرو نموده بودند و برای فسخ قرار داد بعضی تالار داران از آنها مبلغی درخواست نموده بودند در این خصوص در نامه ای به اتاق اصناف ابلاغ شد که اتحادیه تالارداران موظف هستند کل مبلغ بیعانه ای که برای رزرو تالار دریافت نموده اند را عودت کنند و برای فسخ قرارداد مجاز به دریافت هیچ وجهی نیستند.

تا به امروز بیش از 64 نفر به ویروس کرونا در سطح کشور مبتلا شده اند که 12 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 20 اسفند 1398 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 804

به "خبرنگاران عرضه قلیان در قهوه خانه های پایتخت ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عرضه قلیان در قهوه خانه های پایتخت ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید