حیدری: پرسپولیس برنده دربی است، بازیکنان ما با تجربه تر از استقلالی ها هستند

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من برای دربی کری خوانی نمی کنم، اما دلم قرص است که پرسپولیس مقاببل استقلال برنده می گردد.

حیدری: پرسپولیس برنده دربی است، بازیکنان ما با تجربه تر از استقلالی ها هستند

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ دیجیتال بروشور از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

سپهر حیدری بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت وگو با ، درباره شرایط 2 تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در آستانه دربی پایتخت اظهار کرد: هر 2 تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال شرایط خوبی دارند و به نظرم یک بازی جذاب و دیدنی شاهد خواهیم بود. پرسپولیس روز های خوبی را با یحیی گل محمدی سپری می نماید. این تیم در زمان کالدرون نتایج خوبی می گرفت، اما زیبا بازی نمی کرد و طرفداران راضی نبودند.

حیدری ادامه داد: تیم پرسپولیس با حضور گل محمدی بهتر بازی می نماید و به نظرم شرایط پرسپولیس نسبت به استقلال بهتر است. البته با وجود اینکه تیم استقلال با راهنمایی فرهاد مجیدی خوب بازی می نماید، اما بازیکنان پرسپولیس با تجربه تر هستند و تجربه می تواند در دربی به پرسپولیسی ها یاری کند. من با شناختی که از بازیکنان پرسپولیس دارم به نظرم آن ها در دربی با کیفیت بالایی بازی می نمایند.

پرسپولیس برنده دربی است

حیدری درباره اینکه مصدومیت دیاباته و نرسیدن این بازیکن به شهرآورد، بلوف تیم استقلال است، گفت: پرسپولیس با دیاباته و بدون این بازیکن می تواند استقلال را شکست بدهد. من برای دربی کری خوانی نمی کنم، اما دلم قرص است که پرسپولیس برنده دربی می گردد. به نظرم پرسپولیس با اختلاف 2 گل برابر استقلال پیروز می گردد.

مساوی در دربی دردی از سرخابی ها دوا نمی نماید

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه چرا دربی پایتخت کسل نماینده می گردد، گفت: همواره دربی کسل نماینده نبوده است، اما این اتفاق رخ می دهد، چون حساسیت دربی بالا است و هیچ تیمی نمی خواهد در این بازی را شکست بخورد. به هر حال هر 2 تیم استقلال و پرسپولیس می دانند که مساوی در این بازی دردی از 2 تیم دوا نمی نماید و هر 2 تیم احتیاج به پیروزی در این بازی دارند.

او درباره اینکه گل محمدی و مجیدی سرمربیان پرسپولیس و استقلال کدام یک در این بازی پیروز می شوند، گفت: به نظرم یحیی گل محمدی با تجربه تر و فنی تر از مجیدی است و در مجموع پرسپولیس از لحاظ مربی، بازیکن و طرفدار یک سر و گردن بالاتر از استقلال است.

حیدری درباره اینکه نبود شجاع خلیل زاده در دربی پایتخت به ضرر پرسپولیس است یا خیر، گفت: به نظرم کنعانی زادگان می تواند جای خالی شجاع خلیل زاده را پرکند و پرسپولیس این بازی را بدون دردسر پشت سر می گذارد. شجاع بازیکن با ارزش و باکیفیتی است، اما باید خود را کنترل کند تا هر هفته محروم نگردد.

پیروزی با گل کریم باقری بهترین خاطره من از دربی است

بازیکن سابق پرسپولیس درباره بهترین و بدترین خاطره اش از دربی پایتخت بیان نمود: کریم باقری که از فاصله زیاد دروازه استقلال را باز کرد و پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک آن بازی را پیروز شد بهترین خاطره من از دربی پایتخت است. همچنین من در 7 دربی حضور داشتم که 5 بازی با تساوی یک - یک به انتها رسید. به هر حال کریم باقری با آن گل قشنگ توانست طلسم تساوی ها را بشکند. تیم استقلال در دربی 70 یک موقعیت نصف و نیمه داشت که همان را گل کرد و آن بازی بدترین خاطره من از دربی پایتخت است.

او درباره اینکه کسی توصیه ای به 2 تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس می کرد تا بازی دربی مساوی گردد، گفت: اصلا به هیچ وجه توصیه ای به بازیکنان 2 تیم نمی کردند و حساسیت دربی باعث می گردد که این بازی مساوی گردد. بازیکنان پرسپولیس و استقلال با همه توان بازی می نمایند و به دنبال پیروزی در دربی هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 17 اسفند 1398 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 795

به "حیدری: پرسپولیس برنده دربی است، بازیکنان ما با تجربه تر از استقلالی ها هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: پرسپولیس برنده دربی است، بازیکنان ما با تجربه تر از استقلالی ها هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید