حناچی: هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی اتوبوس و افزایش نرخ کرایه نیست

به گزارش مجله گرافیک، شهردار تهران با بیان اینکه خبر مربوط به صندلی های اتوبوس درست منعکس نشده است، گفت: هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی اتوبوس و افزایش نرخ کرایه نیست.

حناچی: هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی اتوبوس و افزایش نرخ کرایه نیست

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش مجله گرافیک به نقل از ایسنا، پیروز حناچی صبح امروز در حاشیه افتتاح فاز اول شهید نجفی رستگار با حضور در جمع مجله گرافیک، در مورد انتشار خبری در مورد فروش صندلی اتوبوس های بی آر تی، با بیان اینکه اصل خبر اساسا درست نیست و این خبر هم درست منعکس نشده بود، گفت: در این شرایط سخت، هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی و افزایش کرایه نیست و چیزی که توضیح داده شده بود با خبری که منعکس شده بود، متفاوت است.

حناچی اضافه نمود: این صحبت در حاشیه یک برنامه در مورد استفاده از ظرفیت های استارت آپی بیان شده و عنوان شده بود که می توان از ظرفیت اتوبوس های خصوصی برای تقاضاهای انبوه بر از طریق اپلیکیشن اقدام کرد و این ربطی به فروش صندلی های اتوبوس های بخش عمومی ندارد.

وی در پاسخ به سوالی در مورد پیگیری وعده دولت مبنی بر تزریق بودجه برای توسعه حمل و نقل عمومی در پی سهمیه بندی بنزین، گفت: هفته گذشته قرار بود جلسه ای در مورد توسعه حمل و نقل عمومی با موضوع خرید اتوبوس برگزار شود که برگزار نشد و این در حالیست که برای تامین واگن ها نیز دو خط اعتباری در نظر گرفتیم و به نظر می رسد از طریق تعمیر و بازسازی و همچنین ورود اتوبوس های جدید بتوانیم نسبت به توسعه حمل و نقل عمومی اقدام کنیم که البته به نظر می رسد تا هفته آینده بتوانیم گزارشی در این خصوص ارائه کنیم.

حناچی درباره افتتاح فاز اول شهید نجفی رستگار نیز با بیان اینکه با افتتاح این پروژه رانندگان دیگر لازم نیست برای دسترسی به بزرگراه امام رضا(ع) وارد محدوده مسکونی شوند، گفت: با اجرای این پروژه آرامش در محلات جنوب شرقی پایتخت از جمله مشیریه ایجاد می شود و هدایت ترافیکی دیگر از داخل محلات نیست.

وی در مورد طراحی پروژه های عمرانی جدید در پایتخت در دوره مدیریت شهری جدید، گفت: ما در دوره جدید با توجه به محدودیت منابع، اولویت های عمرانی را در نظر گرفتیم و با افتتاح گیشا و زیرگذر استاد معین بخش زیادی از پروژه های درشت مقیاس شهر تهران تمام می شود و می توانیم با توجه به نگاه جدیدی که به شهر داریم پروژه های عمرانی جدیدی تعریف کنیم.

حناچی اضافه نمود: این پروژه ها در مقیاس محلی هستند و با اینکه مگاپروژه نیستند اما تاثیر زیادی بر زندگی مردم دارند، از جمله می توان توسعه قلمرو عمومی در محلات را داشته باشیم که در شعارهای مان نیز به آن توجه شد و در بودجه نیز این ردیف دیده شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 674

به "حناچی: هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی اتوبوس و افزایش نرخ کرایه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حناچی: هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی اتوبوس و افزایش نرخ کرایه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید