جزئیات مذاکره پرسپولیس با مهاجم سپاهان

به گزارش مجله گرافیک، باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود با شهریار مغانلو مهاجم سپاهان اصفهان را ادامه داد تا بالاخره توانست با مهاجم بلند قامت این باشگاه به توافق مالی برسد اما اجازه عقد قرارداد را ندارد.

جزئیات مذاکره پرسپولیس با مهاجم سپاهان

مغانلو برای یک فصل دیگر با سپاهان اصفهان قرارداد دارد اما خودش خواستار جدایی از این تیم پس از حاشیه هایی که در آغاز تمرینات پیش فصل از سوی بعضی طرفداران سپاهان به وجود آمد شده بود اما با مخالفت مدیران سپاهان روبرو شد.

او نیز طبق قرارداد در تمرینات سپاهان حضوری مستمر داشت تا با جریمه انضباطی از سوی باشگاه روبرو نشود. جذب کاوه رضایی، عیسی آل کثیر و رضا اسدی به وسیله سپاهان باعث شد تا زمزمه هایی مبنی بر موافقت ژوزه مورایس با جدایی مغانلو به گوش برسد اما همچنان محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان مخالف سر سخت این جدایی است.

باشگاه پرسپولیس که به توافق مالی کامل با مغانلو رسیده است دریافت رضایت نامه این مهاجم را بر عهده خودش گذاشته تا بتواند ساکت را به صدور رضایت نامه راضی کند.

مدیر برنامه های مغانلو نیز این موضوع را با ساکت در میان گذاشته است اما همچنان با مخالفت جدی مبنی بر جدایی مغانلو و پیوستن او به پرسپولیس روبروست.

باشگاه پرسپولیس نیز از پیشنهاد خود مبنی بر معاوضه وحدت هنانوف با مغانلو و پرداخت مبلغ قابل توجه بابت جذب این بازیکن نیز منصرف شده است و همه چیز را به شخص مغانلو سپرده تا کار را پیش ببرد.

حالا باشگاه پرسپولیس تا دوشنبه هفته آینده به مغانلو فرصت داده تا بتواند رضایت نامه اش را دریافت کند در غیر این صورت دیگر تلاشی برای جذب او نخواهد داشت و سراغ گزینه های خارجی یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله خواهد رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1402 بروزرسانی: 21 تیر 1402 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2368

به "جزئیات مذاکره پرسپولیس با مهاجم سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات مذاکره پرسپولیس با مهاجم سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید