توزیع 15 هزار حلقه لاستیک دولتی تا سرانجام آذر

به گزارش مجله گرافیک، مدیرکل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از توزیع 15هزار حلقه لاستیک دیگر با نرخ مصوب و دولتی به رانندگان اطلاع داد و گفت: باید به رانندگان در هرجای کشور این اطمینان خاطر را بدهیم که در حوزه تامین لاستیک با قیمت مصوب و دولتی دغدغه ای نداشته باشند، البته این امر منوط بر این است که شهرداری شهر مربوطه نیازها را جمع بندی و برای اتحادیه تاکسیرانی ارسال کند.

توزیع 15 هزار حلقه لاستیک دولتی تا سرانجام آذر

مرتضی ضامنی در گفت وگو با مجله گرافیک، با بیان اینکه در حال حاضر بازار فضای متلاطمی دارد و اجناس مصرفی خصوصا در حوزه خودرو از زمانی که فراوری می گردد تا زمانی که به دست مصرف نماینده برسد اختلاف قیمتی 30 تا 50 درصد با بازار دارد ،اظهار کرد: از تکالیفی که در این زمینه برعهده اتحادیه تاکسیرانی در جهت یاری به معیشت رانندگان است، رساندن اجناس از دست فراورینماینده به صورت مستقیم به مصرف نماینده بوده که به نظر می رسد یاری خوبی خواهد بود.

وی ادامه داد: اولویت در این اقدام با واگذاری لاستیک بود که خوشبختانه یکی از شرکت های فراوری نماینده داخلی (کویرتایر) این همکاری را با اتحادیه تاکسیرانی داشتند،؛ به طوری که در گام اول توانستیم 30 هزار حلقه لاستیک را توزیع کنیم و در مرحله دوم واگذاری لاستیک که فرایند اداری آن هفته گذشته انجام شد، قرار است 15 هزار حلقه لاستیک دیگر تا انتها ماه جاری توزیع گردد.

مدیرکل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به اینکه این طرح تداوم خواهد داشت افزود: باید به رانندگان در هرجای کشور این اطمینان خاطر را بدهیم که در حوزه تامین لاستیک با قیمت مصوب و دولتی دغدغه ای نداشته باشند، البته این امر منوط بر این است که شهرداری شهر مربوطه احتیاجها را جمع بندی و برای اتحادیه تاکسیرانی ارسال کند تا اتحادیه لاستیک را با قیمت مصوب دولتی در شهرها تحویل رانندگان دهد.

به گفته وی، 30 هزار حلقه لاستیک از اوایل آبان توزیع و 15 هزار حلقه دیگر تا انتها آذر تحویل داده خواهد شد.این فرآیند تا زمان اشباع احتیاج رانندگان متناسب با اعلام احتیاج شهرداری ها ادامه خواهد داشت.

توزیع روغن موتور در دستور کار اتحادیه تاکسیرانی

ضامنی اظهار کرد: قصد داریم در مرحله بعد توزیع روغن موتور را در دستور کار قرار دهیم و فراخوان روغن موتور را به شهرداری ها اعلام کردیم. شهرداری ها نیز بایستی احتیاجها را جمع آوری و به اتحادیه تاکسیرانی ارسال نمایند و به محض اینکه به حد معقولی در جمع بندی احتیاجها رسیدیم این طرح نیز به مرحله اجرا در خواهد آمد.

مدیرکل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در انتها افزود: قصد داریم سایر اقلام مصرفی خودرو که با بازار اختلاف قیمتی دارند در ماه های آینده فهرست نموده و در اختیار سازمان ها و شهرداری ها قرار دهیم تا احتیاجها تامین گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 111

به "توزیع 15 هزار حلقه لاستیک دولتی تا سرانجام آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 15 هزار حلقه لاستیک دولتی تا سرانجام آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید