تمدید پویش با کتاب در خانه تا 12 اردیبهشت ماه

به گزارش مجله گرافیک، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید پویش با کتاب در خانه تا 12 اردیبهشت ماه اطلاع داد.

تمدید پویش با کتاب در خانه تا 12 اردیبهشت ماه

جهت دریافت خدمات نوسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراهیم حیدری با اشاره به استقبال خوب از پویش با کتاب در خانه گفت: تا به امروز بچه ها و نوجوانان در خور توجهی از سراسر ایران اعم از شهری و روستایی در این پویش شرکت نموده اند. آن ها با کتاب خوانی و صحبت های ساده و صمیمی درباره کتاب لحظات به یادماندنی و شیرینی را در این روزهای سخت برای همه ما خلق کردند. همچنین کلیپ های زیبایی را تهیه و تدوین نموده و در شبکه های اجتماعی بارگذاری کردند.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال گسترده خانواده ها در روزهای آخر و درخواست همکاران ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و نیز استمرار شرایط و فرصت بیشتر برای دانش آموزان و غنی کردن اوقات فراغت آنها، شورای برنامه ریزی این پویش را تا انتها روز 12 اردیبهشت تمدید کرد.

پویش با کتاب در خانه در نوروز سال جاری، بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری خانه کتاب، شبکه شهرها و روستاهای دوستدار کتاب، و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استان ها به راه انداخته است.

در این پویش، بچه ها و نوجوانان سراسر ایران، در کلیپ های کوتاه دو دقیقه ای که در شبکه های اجتماعی منتشر می نمایند، به معرفی کتابی می پردازند که در فضاهای قرنطینه خانوادگی مطالعه نموده اند. آن ها در این کلیپ گاهی از معرفی ساده کتاب فراتر رفته و وارد مصاحبه با نویسنده، شخصیت ها و دوستانشان می شوند و نظرشان را درباره کتاب هم می گویند.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 947

به "تمدید پویش با کتاب در خانه تا 12 اردیبهشت ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید پویش با کتاب در خانه تا 12 اردیبهشت ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید