بیانیه باشگاه پرسپولیس خطاب به مالک تراکتور؛ سعی کن در فوتبال کمتر صحبت کنی و بیشتر بیاموزی

به گزارش مجله گرافیک، باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات غیر محترمانه و تفرقه برانگیز محمدرضا زنوزی که در یکی از برنامه های تلویزیونی رخ داد، واکنش نشان داد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس خطاب به مالک تراکتور؛ سعی کن در فوتبال کمتر صحبت کنی و بیشتر بیاموزی

به گزارش گروه وزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است؛ مطرح شدن مجدد بعضی صحبتهای تفرقه برانگیز و غیرمحترمانه در یک برنامه تلویزیونی اگرچه نشانه روشنی بر ذهنیت خطرناک گوینده این جملات است اما وظیفه ما نصیحت و دعوت به احترام است.

جناب آقای زنوزی مالک محترم تراکتور و ماشین سازی

شب گذشته، در تریبونی که ظاهرا به عملکردش انتقاد دارید اما همیشه در آن حاضر بوده اید، ادعاهای غیرواقعی و دلسردنماینده خود را تکرار کردید و به کوشش خود به بی احترامی و حتی تحقیر ادامه دادید، در حالی که در شرایط بحرانی و سخت فعلی باید سعی می کردید از این فرصت استفاده نموده و دلها را به هم نزدیک کنید.

چندی پیش در متنی که از شما منتشر شده بود در پاسخ به حرفهای استاد حسین کلانی اسطوره بی بدیل فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که از مشی و صحبتهای شما با آن کلاس خاص انتقاد نموده بود گفته بودید که از ایشان درس ادب و معرفت یاد گرفته اید اما در عمل ، بچگانه با استفاده از نام پیروزی به دنبال شکستن دل طرفدارانی بودید که در نهایت حضور آنهاست که به جایگاه های فوتبال وجاهت می دهد.

امروز در مقابل رفتار تفرقه انگیز شما، ما خوشحالیم که کریم باقری اسطوره فوتبال آذربایجان را روی نیمکت خود داریم . ستاره عظیم و بااخلاق و قابل احترامی که ضمن احترام به تیم عظیم تراکتور، پرسپولیسی است مثل خیلی از طرفداران ما در تبریز که البته شما اجازه نمی دهید برای تشویق تیم موردعلاقه شان به استادیوم بیایند. کاش این منش و آرامش را الگوی خود کنید که فوتبال عرصه دوستی و احترام است .

جناب زنوزی! برای یادآوری عرض می کنیم : نامی که شما سعی می کنید تحریفش کنید، حداقل دو دهه در همان تریبون پیروزی خوانده شد اما این تماشاگر پرسپولیس بود که آن را در سکوها فریاد زد و حفظش کرد.این کیمیای باشگاه ماست. پس در این میدان گوی نزنید که عرض خود می برید و زحمت ما می دارید.

و یک یادآوری دیگر ... از گذشته نمی گوییم که شاید در فوتبال نبودید و به خاطر ندارید ، درباره امروزی حرف می زنیم که برخلاف میل و تحمل شما پرسپولیس با اختلاف صدرنشین لیگ است و در آستانه چهارمین قهرمانی.اگر به خاطر داشته باشید پرسپولیس بازی رفت خود را در تبریز به تراکتور واگذار کرد وحتی از سپاهان و شهر خودرو هم بازنده شد.در آن روزها در پرسپولیس کسی بهانه نیاورد. پذیرفتیم و سخت کار کردیم اما سئوال اینجاست که چطور در آن روزها حرفی از مهندسی و به قول شما فساد سازمان یافته نبود؟

این فوتبال است آقای زنوزی.رشته ای که خوشبختانه کسی با حرف و وعده در آن قهرمان نشده. اگرچه شما در عرصه عمل انگار چاره ای جز تکرار اتهام های زشتی که تنها در توجیه ناکامی به زبان می آید ندارید.نکاتی که کمیته اخلاق و انضباطی در هر صورت باید پیگیر اثبات یا رد آن باشند و اگر عاری از حقیقت باشد، گوینده را وادار به عذرخواهی نمایند.

*پرسپولیس امروز مدیون کوشش بازیکن باغیرت و عظیم خود و کادرفنی بادرایت و ممتازی است که در اختیار دارد و البته موتور محرکه این موفقیت و صدرنشینی هم طرفدارانی هستند که صاحبان اصلی تیم و مایه افتخار و غروراند.

کاش سعی کنید در فوتبال کمتر صحبت کنید و بیشتر ببینید و بیاموزید که شاید حق طرفداران تیم تان بیش از اینی است که در دوره مالکیت شما برایشان رقم خورده است.

در سرانجام ، برای هموطنان عزیز در جای جای این خاک عزیز آرزوی سلامت کامل داریم. بیایید کنار هم باشیم و با هم از این بحران عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 957

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس خطاب به مالک تراکتور؛ سعی کن در فوتبال کمتر صحبت کنی و بیشتر بیاموزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس خطاب به مالک تراکتور؛ سعی کن در فوتبال کمتر صحبت کنی و بیشتر بیاموزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید