بستری 58 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان

به گزارش مجله گرافیک، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته 58 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شدند.

بستری 58 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان

به گزارش از ، سیدعلیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تا به امروز 250 هزار و 660 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه نموده اند، گفت: 16 هزار و 201 بیمار مبتلا به کرونا ویروس تا به امروز از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده اند.

وی گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه کاشان 58 بیمار تازه مبتلا به کرونا بستری شده اند که 47 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد هفت نفر اهل توابع منطقه کاشان و 39 نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی 86 سال و حداقل سن 11 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل 11 بیمار تازه بستری شده اند.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً 666 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی توضیح داد: 79 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه در بخش های مراقبت ویژه بیمارستان های شهرستان کاشان تحت درمان هستند.

وی اضافه نمود: دو مورد فوتی در بیمارستان های منطقه کاشان در 24 ساعت گذشته اتفاق افتاده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: با اضافه شدن 138 مورد تازه تست کرونا تا به امروز جواب آزمایش 46 هزار و 684 نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

انتهای پیغام

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 شهریور 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1897

به "بستری 58 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 58 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید