برگزاری الکترونیک آزمون دوره پودمانی پزشکی خانواده

به گزارش مجله گرافیک، آزمون جامع الکترونیکی اولین دوره پودمانی مجازی پزشکی خانواده ساعت 9 صبح روز 25 شهریور به مدت 2 ساعت و 45 دقیقه به وسیله سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی برگزار می گردد.

برگزاری الکترونیک آزمون دوره پودمانی پزشکی خانواده

به گزارش خبرنگاران، داوطلبان برای استفاده از برنامه آزمون آنلاین، باید صرفا از آخرین ورژن مرورگرهای فایرفاکس یا کروم و کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ استفاده نمایند. زیرا استفاده از سایر فناوری ها از جمله تلفن های هوشمند یا تبلت ممکن است داوطلب را دچار مشکل کند.

همچنین داوطلب پیش از آزمون از داشتن اینترنت مناسب اطمینان حاصل کند. در این راستا پیشنهاد شده دو روش ارتباط اینترنتی پیش بینی گردد تا در صورت قطع یکی در طول امتحان بتوان از دیگری استفاده کرد.

مسؤولیت تدارک و اتصال به اینترنت در روز و ساعت آزمون به عهده خود فراگیر است.

مدت زمان آزمون هر پودمان بسته به تعداد سؤالات در تاکسونومی 1، 2 و 3 متفاوت است. سوالات آزمون به صورت چهار گزینه ای (MCQ) است. آزمون نمره منفی ندارد. نمره نهایی داوطلب نیز بر اساس مجموعه فعالیت های کلاسی (6 نمره) و نتیجه آزمون الکترونیکی (14 نمره) خواهد بود.

روش های دسترسی به سامانه آزمون آنلاین در سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی اعلام شده است.

به گزارش مفدا، در طول مدت آزمون ورود به سامانه آزمون بر اساس نام کاربری و رمز ورود تعریف شده خواهد بود که یک روز قبل از آزمون برای داوطلب پیامک خواهد شد.

عملکرد داوطلب به صورت آنلاین در سرور مرکزی ذخیره میگردد و در صورتی که صفحه آزمون به هر دلیلی بسته گردد، داوطلب می تواند دوباره با نام کاربری بدون هیچ استرس وارد شده و آزمون را ادامه دهد.در این صورت گزینه های انتخاب شده قبلی ذخیره شده و از بین نمی فرایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1299

به "برگزاری الکترونیک آزمون دوره پودمانی پزشکی خانواده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری الکترونیک آزمون دوره پودمانی پزشکی خانواده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید