اولین مانور کماندوهای هندی در نزدیکی مرز پاکستان

به گزارش مجله گرافیک، ارتش هند امروز (یکشنبه) اولین مانور با حضور کماندوهای عملیات های ویژه خود را در نزدیکی مرز این کشور با پاکستان برگزار کرد.

اولین مانور کماندوهای هندی در نزدیکی مرز پاکستان

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کماندوهای ارتش، نیروی هوایی و نیروی دریایی هند مانوری برای هماهنگی مهارت های ضد تروریسمی خود برگزار کردند. این ماموریت از سوی شاخه عملیات های ویژه نیروهای مسلح هند رهبری شد و در منطقه ای واقع در ایالت گجرات، غربی ترین ایالت هند و هم مرز پاکستان بود.

به گفته منابع، کماندوهای نیروهای ویژه برای یک هفته عملیات های ضد تروریسم و دیگر مهارت ها را برای شبیه سازی تحولاتی که ممکن است در رویارویی با تروریست ها به وجود آید، تمرین می نمایند. به گفته منابع آگاه در وزارت دفاع هند، این تمرین ها برای سنجش مهارت ها است و در آینده نزدیک مانورهای بیشتری برگزار خواهد شد.

پس از یک سری حملات علیه هند در سال 2016 و 2019، شاخه سه گانه عملیات های ویژه نیروهای مسلح در ماه مه سال جاری تشکیل شد تا قابلیت های عملیاتی - نظامی در جنگ متعارف و عملیات های مقابله با تروریسم افزایش یابد. ماموریت این بخش، آموزش برای حملات هدفمند مهلک و عملیات های بین مرزی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 437

به "اولین مانور کماندوهای هندی در نزدیکی مرز پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین مانور کماندوهای هندی در نزدیکی مرز پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید