انعکاس جشنواره تئاتر فجر در شبکه های مختلف صدا و سیما

به گزارش مجله گرافیک، شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اخبار و فعالیت های سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را در قالب برنامه های زنده و تولیدی منعکس می نمایند.

انعکاس جشنواره تئاتر فجر در شبکه های مختلف صدا و سیما

به گزارش به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، با برگزاری جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی انعکاس اخبار و اطلاعات و پوشش دادن فعالیت های این دوره از جشنواره را شروع نموده اند.

در ایام سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، شبکه خبر و واحد مرکزی خبر به صورت زنده از مجموعه تئاتر شهر بخش های مختلف این رویداد تئاتری را پوشش می دهند. همچنین شبکه های دو، چهار، پنج و آموزش سیما نیز در قالب برنامه های تولیدی به انعکاس فعالیت های سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می پردازند.

برنامه های عصر من شبکه رادیویی جوان، تماشاخانه فجر شبکه رادیویی فرهنگ و پرده آخر شبکه رادیویی گفتگوی صدای جمهوری اسلامی ایران نیز به صورت زنده در ایام برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به صورت زنده از مجموعه تئاتر شهر، اخبار و اطلاعات این رویداد را تحت پوشش خود قرار می دهند.

همچنین دیگر شبکه های رادیویی نظیر رادیو نمایش، رادیو تهران و رادیو اقتصاد نیز در قالب برنامه های زنده و تولیدی جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر را همراهی می نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 155

به "انعکاس جشنواره تئاتر فجر در شبکه های مختلف صدا و سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعکاس جشنواره تئاتر فجر در شبکه های مختلف صدا و سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید