امروز انتها مهلت دریافت کارت آزمون فراگیر پیام نور

به گزارش مجله گرافیک، تهران (پانا) - مهلت دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (دوره بهمن ماه سال 1399) امروز سرانجام می یابد.

امروز انتها مهلت دریافت کارت آزمون فراگیر پیام نور

کارت شرکت در آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1399 از روز سه شنبه 14 بهمن برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است . لذا متقاضیان شرکت در آزمون تاآخر وقت امروز پنج شنبه 16 بهمن فرصت دارند برای شرکت در جلسه امتحان به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان مشخص شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به شهر حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس است و یا عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مُهر بودن، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباهی باشد، ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده به کننده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کرده و موضوع را پیگیری کند در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی شده و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

کننده سازمان سنجش آموزش کشور نیز امروز پنجشنبه مورخ 16 بهمن از ساعت 14:00 تا 17:00 در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد بود.

آزمون نیز فردا جمعه 17 بهمن ماه برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1586

به "امروز انتها مهلت دریافت کارت آزمون فراگیر پیام نور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز انتها مهلت دریافت کارت آزمون فراگیر پیام نور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید